Kā Facebook Messenger čatbots palīdzēs tavam biznesam pelnīt vairāk

Facebook Messenger čatbots palīdz uzņēmumiem ietaupīt laiku un tajā pašā laikā pelnīt vairāk. Tieši tāpēc daudzi uzņēmumu īpašnieki ir adaptējuši šo piedāvāto čatbot rīku savā uzņēmuma attīstības stratēģijā.

ČATBOTA MĒRĶIS IR PALĪDZĒT, ATVIEGLOT UN UZLABOT ATTIECĪBAS STARP PAKALPOJUMA SNIEDZĒJU UN TĀ KLIENTIEM. Ņemot vērā faktu, ka gandrīz visiem uzņēmumiem ir savs facebook konts, nozīmē vien to, ka izveidot čatbotu priekš Facebook Messenger ir vajadzība.

Čatbots var sākuma izklausīties, kā futūrisks jēdziens, bet saskaņā ar Globālo interneta indeksu statistikas datiem, ir teikts, ka vismaz 75% no interneta lietotājiem izmanto vienu vai vairākas Messenger platformas.

Lai gan pētījumi norāda, ka interneta lietotāji izmanto vidēji mēnesī 15 dažādas aplikācijas, no kurām 80% ir apvienotas vienā programmā.

Tas nozīmē, ka diez vai pasaulei ir vajadzīgs vēlviens facebooks, bet integrēties facebook platformā vēl ir izredzes.

Anclaren komanda ir sagatavojusi listi ar vairākiem ieguvumiem, ko Facebook Messenger čatbots var sniegt Tavam biznesam.

Facebook messenger čatbots

FACEBOOK MESSENGER ČATBOTS VIENMĒR IR ONLINE (24/7) Esmu pārliecināts, ka lielākajai daļai no Jums ir pieredze, klausoties garlaicīgu vai pat kaitinošu mūziku, gaidot savienojumu ar klientu atbalsta centru. Bieži vien ir jāgaida vairākas minūtes, kamēr tiec savienots ar klientu apkalpotāju un tajā mirklī Tu jau vairs neatceries, kāpēc zvaniji. Labā ziņa ir tāda, ka tie laiki ir aiz muguras. Facebook Messenger čatbots aizstāj cilvēku otrā pusē ar jau ieprogrammētām frāzēm un uzdevumiem, kas ir jāpaveic.

Līdz ar to čatbots būtībā ir mākslīgais intelekts, jeb kā man patīk teikt – digitālais asistents. Tas nekad nenogurst, neguļ un nekļūdās pareizrakstībā. Tas neņem pārtraukumus, atbild zibenīgā ātrumā, uzlabojot klientu apmierinātību, un pat sarunu padara interaktīvu! Turklāt čatbots palīdz celt Tava uzņēmuma latiņu savā biznesa sektorā.

Facebook messenger čatbots

FACEBOOK MESSENGER ČATBOTS APKALPO KLIENTUS EFEKTĪVĀK

Lai gan liekas, ka mēs spējam paveikt daudz lietas vienlaicīgi, tas nenoliedzami grauj mūsu darba kvalitāti. Pētījumi liecina, ka cilvēks var koncentrēties tikai uz 3-4 lietām vienlaicīgi. Messenger čatbots no otras puses var vienlaicīgi sarunāties ar tūkstošiem cilvēku. Neatkarīgi no tā, cik ir pulkstens vai cik daudz cilvēku Jums raksta. Vienlaikus, čatbots atbild momentāli un katram cilvēkām personalizēti.

Facebook messenger čatbots

FACEBOOK MESSENGER ČATBOTS IETAUPA TAVU NAUDU

Ja esi uzņēmuma īpašnieks, tad ieklausies. Šis punkts ir priekš Tevis! Tev noteikti ir darbinieki, kuriem jāmaksā algas par padarīto darbu. Augot Tavam uzņēmumam, summa algām palielinās.

Messenger čatbots ir investīcija, kas palīdz uzņēmumam ietaupīt naudu uz darbiniekiem.

Klientu atbalsta čatbots ir perfekts variants, kas ļautu Tev ietaupīt un tajā pašā laikā pelnīt vairāk. To ir iespējams integrēt, gan Tava uzņēmuma Facebook lapā, gan mājaslapā.

Labā ziņa ir tāda, ka par čatbotu nav jārūpējas, tam nav slimības dienu, to nevajag motivēt, vienīgāis, ko vajag izdarīt ir to izveidot un ik pa laikam veikt aktuālos uzlabojumus. Mēs, Anclaren komanda, nodrošinam šo pakalpojumu, tādējādi Tev nav jāsatraucas par – kā , ko , kur, kad?

Facebook messenger čatbots

FACEBOOK MESSENGER ČATBOTS SNIEDZ 100% KLIENTU APMIERINĀTĪBU

Cilvēkiem ir paradums reaģēt uz emocijām un noskaņu. Ja klientu serviss otrā pusē ir labā garastāvoklī, tad visnotaļ apkalpošana ir augstā līmenī, bet ja nu tomēr, kādu dienu izkāp no gultas ar kreiso kāju un ierodies darbā neapmierināts vai vienkārši sliktā omā? Iedomājies, par cik % nokrītas klientu apmierinātība? Labāk nevajag.

Tā kā čatbotiem ir jāievero dažādi noteikumi, kas ir ieprogrammēti, kā likums, klientu apkalpošana tikai uzlabosies!

Šis digitālais asistents vienmēr pret klientu izturēsies pieklājīgi – vienalga vai klients būs pozitīvi vai negatīvi noskaņots. Turklāt čatbotu var apmacīt sarunāties vairākās valodās, atkarībā no tā kāda ir Tava klientu valoda.

FACEBOOK MESSENGER ČATBOTS DARA TO, KO TEV NEGRIBAS DARĪT

Būsim atklāti, nevienam nepatīk darīt darbu atkārtoti, atkal un atkal un tā uz riņki. Turklāt tāda veida uzdevumos cilvēki pieļauj kļūdas. Čatbots palīdz automatizēt uzdevumus, kas ir jādara bieži vai visu laiku.

Tagad ir iespējams ieprogrammēt čatbotu pieņemt visa veida rezervācijas – restorāniem, pasūtījumiem, pakalpojumiem, gandrīz visam un atceries, ka viss tiks veikts ar augstāko kvalitāti.

Nobeigumā, Facebook Messenger čatbots ir kaut kas jauns, unikāls. Tam ir daudz priekšrocības. Uzņēmumi, izmantojot čatbotu, var ietaupīt daudz naudas un nopelnīt daudz vairāk izmantojot šo rīku. Tas strādā 24/7 bez pauzēm un miega. Klientu apmierinātība augs izmantojot čatbotu, nevien tikai tāpēc, ka tas ir perfekts klientu apkalpošanas speciālists, bet arī tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns, un lielākajai daļai cilvēku patīk jauni uzlabojumi.

Ar katru gadu parādās jaunas digitālā mārketinga iespējas, lai Tavs uzņēmums un zīmols ņemtu virsroku starp saviem konkurentiem. Digitālo risinājumu aģentūra ANCLAREN var palīdzēt Tavam uzņēmumam integrēt visaktuālāko un efektīgākos mārketinga risinājumus, lai veicinātu jaunu klientu piesaisti un uzturētu attiecības ar esošajiem. Sazinies ar mums un apskati mūsu pakalpojumus šeit.