Facebook Messenger čatbots un 3 stratēģijas, lai veicinātu potenciālo klientu piesaisti

Automatizē savu mārketingu ar Messenger čatbotu un Facebook reklāmām, veidojot spēcīgas stratēģijas, kas veicinās Tava zīmola attīstību. Messenger čatbots ir nākamais ierocis Tavai digitālā mārketinga stratēģijai.

gada septembrī Facebook mūs iepazīstināja ar satriecošu, jaunu iespēju savā reklāmas sistēmā. Ļaujot Messenger aplikācijai būt Tava reklāmas kampaņas galamērķim, Tev ir neierobežots potenciāls tūlītēji komunicēt ar savu potenciālo klientu.

Lai to izdarītu, ir vairākas tehnikas, ko Tu vari izmantot ar savu Messenger gudro čatbotu, lai veidotu spēcīgas klientu piesaistošas reklāmas kampaņas. Šajā rakstā apskatīsim dažus piemērus kā uzstādīt savu Messenger čatbotu ar Facebook reklāmas kampaņām, lai pilnā potenciālā izmantotu visas Facebook mārketinga priekšrocības.

KĀPĒC FACEBOOK MESSENGER IR LABĀKS RISINĀJUMS? Pirms mēs sākam, es vēlos izcelt dažus, ne tik pašsaprotamus, labumus, ja tiek izmantots Facebook Messenger, nevis nolaišanas lapas (landing page). Nolaišanās lapu vidējā konversiju likme vairums gadījumos nav lielāka par 5-10%. Tas nozīmē, ka Tu esi zaudējis 90-95% potenciālo klientu un jau esi samaksājis par to.

Šī it vieta, kur Facebook Messenger čatbotam ir neierobežots potenciāls uzlabot konversiju likmi un pilnveidot lietotāju pieredzi, it īpaši uz mobīlajām ierīcēm.

GALVENIE IEGUVUMI: Tev vairs nav nepieciešama nolaišanās lapa. Tavs čatbots var darboties gan kā nolaišanās lapa, gan kā anketa. Konversiju likme ir ievērojami lielāka. Lietotājiem aizpildīt anketu caur Facebook Messenger ir daudz vienkāršāk un ērtāk, nekā novirzoties uz mājas lapu, tikai lai izdarītu to pašu. Atceries, 90% Facebook lietotāji izmanto mobīlās ierīces. Mēs nezaudējam 90% klientu, par kuriem esam samaksājuši, jo mirklī, kad lietotājs ir uzspiedis uz Tava izvēles-iespēju ziņojuma, viņš ir kļuvis par Tavu abonamentu. Izmantojot šo ziņu sūtīšanas sistēmu, Tu vari atkārtoti saskarties visiem, pat tad, ja viņi Tev nav norādījuši savu telefona numuru vai epastu. Facebook Messenger padara iespējamu klientu atbalstu bez pārslēgšanās uz citu kanālu, lai uzzinātu informāciju par Tavu produktu vai pakalpojumu. Klienti var uzdot jautājumus un saņemt atbildi nekavējoties. Facebook Messenger ir daudz personīgāks komunikācijas veids. Čatbota plūsma var tikt regulēta sarunas laikā. Čatbots spēj zināt vārdu un citu iepriekšējās komunikācijas vēsturi . Nolaišanās lapa nevar. Facebook messenger čatbots

Izmantojot Facebook Messenger čatbotu kopā ar Facebook reklāmām izniedē daudzas ap dizainu saistītas problēmas, kas var patērēt daudz līdzekļu no Tava mārketinga budžeta. Kā arī tūlītējā ziņošanas platforma ir kārtīgi regulēta un labi uzdizainēta no Facebook puses.

KĀ ĢENERĒT LABU ČATBOTA IDEJU? Katrai veiksmīgai kampaņai ir nepieciešama stratēģiska sagatavošanās pirms tās izstrādes. Mūsu pieeja izskatās šādi:

Mēs izpētam kādus produktus un pakalpojumus uzņēmums piedāvā. Un kuru no tiem jau tiek reklamēti Facebook platformā. Ja Tev jau ir veiksmīga Facebook reklāmas kampaņa, Tu vari sākt, uzlabojot to ar Facebook Messenger un čatbotu. Mēs nostādam kampaņas mērķus. Vai tu centies ieplānot testa braucienu? Piedāvāt klientiem atlaižu kuponu viņu nākamajam brīvdienu ceļojumam? Sarunāt konsultāciju, lai uzlabotu viņu pārdošanas konversijas? Zinot šos mērķus, Tu varēsi rast labas idejas savam Messenger čatbotam un Facebook reklāmu kampaņām. Visbeidzot, apdomā kā šie čatboti var tikt izmantoti viscaur tavai kopējai pārdošanas piltuvei un pirkšanas ciklam. Šis, Messenger kā galamērķis, ļauj tev darbināt kampaņas, kas Tev agrāk nav bijušas pieejamas. Piemēram, Tu tagad vari piedāvāt personīgu sarunu iekš Facebook Messenger tikai priekš klientiem, kuri pametuši savu grozu vai atstājuši savu pietekumu anketu tukšu. TU VARI UZSTĀDĪT SAVUS ČATBOTU, LAI TAS STRĀDĀ DAŽĀDOS VEIDOS: Pārdošanas piltuves augšpusē, vācot potenciālo klientu datus (telefona numuru, e-pastu utt.), lai uzsāktu pārdošanas procesu; Pārdošanas piltuves vidus daļā, veicot atkārtotus ziņojumus un pievienotu dunku; Pārdošanas piltuves apakšā, piedāvājot skaidru un motivējošu aicinājumu uz rīcību (call-to-action), kad noved pa tiešo līdz pārdošanai. Facebook messenger čatbots

Tiklīdz Tu būsi kādu mirkli apdomājis savu stratēģiju un pieeju, Tu būsi gatavs to visu salikt kopā savā Facebook Messenger čatbotā.

Tava mīļākā digitālo risinājumu aģentūra ANCLAREN palīdzēs Tavam uzņēmumam izstrādāt Facebook Messenger čatbotu un Facebook reklāmas, lai atvieglotu Tavu komunikāciju ar klientiem, veicinātu potenciālo klientu piesaisti un konversijas, mazinātu klientu atbalsta izmaksas un, pats galvenais, lai atbrīvotu Tavu laiku citiem, vēl vērtīgākiem darbiem. Sazinies ar mums un apskati mūsu pakalpojumus šeit.